OUD-COUTURE ZARKOPERFUME

504,00 zł

Pojemność:

Ilość :
Wysyłka

Spiesz się! Tylko 5 Pozostało na magazynie!

17741
5712980000165

Zarkoperfume to marka założona przez perfumiarza Zarko Ahlmann Pavlova, którego największym marzeniem było stworzenie zapachów, które idealnie oddawałyby klimat jego ukochanej Skandynawii. W 2008 roku zaczął intensywne szkolenie ze sztuki perfumiarstwa, które w 2013 roku zaowocowało pierwszym dziełem Zarkoperfume, jakim była Molecule 234.38. Jest to jednoskładnikowa kompozycja bazująca na cząsteczce molekularnej. Z biegiem czasu pojawiły się kolejne dzieła, w tym bestsellerowa Pink Molecule z różowym szampanem i bitą śmietaną oraz dwufazowa linia perfum Cloud Collection.

Oud-Couture Zarkoperfume to drzewno-przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Już sama nazwa, nawiązująca do mody wysokiej sugeruje, że mamy do czynienia z niezwykle bogatą i luksusową kompozycją. Modę Haute Couture, dostępną jedynie dla wybranych, charakteryzują ręcznie szyte kreacje, zaprojektowane wyłącznie z wyszukanych materiałów najwyższej jakości, powstające w pojedynczych egzemplarzach. W perfumiarstwie drzewo agarowe (oud) uchodzi za jeden z najcenniejszych składników zapachowych i to właśnie jemu poświęcony jest Oud-Couture Zarkoperfume.
Drzewno-przyprawowe perfumy pokazują nieznane dotąd oblicze oudu. Owocowe otwarcie nieco zbija z tropu. Kompozycja zaprasza cytrusowym aromatem mandarynki, bergamotki i kwiatu pomarańczy. W sercu Oud-Couture Zarkoperfume kryje się ciepły akord kardamonu i czarnego pieprzu w miękkim otuleniu wanilii. Bazę wypełnia drzewo agarowe, sandałowe i różane w wytrawnym, wetiwerowym tonie.
Mimo mocnych, drzewnych akordów, w perfumach drzemie pewna lekkość, która pozwala na noszenie ich zarówno latem, jak i zimą. Ciepłe nuty Oud-Couture Zarkoperfume raz po raz uwalniają się na skórze tworząc komfortową aurę. Idealne perfumy dla par.

Charakterystyka drzewno-przyprawowych perfum Zarkoperfume Oud-Couture

  • Oud-Couture Zarkoperfume dla kobiet i mężczyzn.
  • Perfumy z wyczuwalną nutą drzewa agarowego.
  • Zapach na lato i zimę.
  • Oud-Couture Zarkoperfume dla miłośników drzewnych kompozycji.

Marki Niszowe
ZarkoPerfume
Rodzaj
wody perfumowane
Dla kogo
dla niego
dla niej
Nuty głowy
mandarynka, kwiat pomarańczy, bergamotka
Nuty serca
olejek kardamonowy, czarny pieprz, wanilia
Nuty bazy
drzewo agarowe, drzewo sandałowe, drzewo różane, wetiwer
Ten produkt nie ma recenzji!
Loading...