Tiziana Terenzi

Tiziana Terenzi to jedna z tych marek, których nie trzeba przedstawiać, gdyż zna ją większość klientów niszowych perfumerii. Wysokiej jakości ekstrakty perfum o wyjątkowej trwałości i projekcji stały się jej wizytówką, a szeroki wybór perfum Tiziana Terenzi sprawia, że każdy może znaleźć wśród nich propozycję dla siebie. Nazwisko Terenzi znane było dużo wcześniej przed pojawieniem się marki we współczesnych perfumeriach. Historia tego rodu sięga czasów starożytnych, a przez lata pojawiało się wiele ważnych postaci: dramaturga, szlachcica, wynalazcy, artysty a nawet oficera. To zainteresowania tego ostatniego – oficera Guglielmo Terenziego, który w 1968 roku założył Cereria Terenzi, stały się kamieniem węgielnym działalności perfumeryjnej rodziny. Początkowo na rynek wprowadzone zostały świece paschalne, następnie kolekcja wód kolońskich, a pasję przekazaną przez ojca rozwinął syn – Evelino Terenzi, który przekształcił swój pokój w prowizoryczne laboratorium perfum. Jego dzieci – Tiziana i Paolo przejęły firmę i obecnie współpracują tworząc własne perfumy, a przede wszystkim ekstrakty, które wyróżniają się niebywałą trwałością.

Perfumy Tiziana Terenzi - zapachy inspirowane pasją i poświęceniem

Perfumy Tiziana Terenzi są synonimem luksusu, jakości, pasji i poświęcenia przy dopracowywaniu najdrobniejszych szczegółów. Inspiracje w tworzeniu perfum rodzeństwo czerpie z podróży, magicznych włoskich zakątków regionu Emilia-Romagna, żeglarstwa, obserwacji gwiazd, wydarzeń, tradycji, żywiołów, a każdy z zapachów ma wyjątkową, fascynującą historię. Nie sposób nie wspomnieć także o wyszukanych nutach zapachowych jakimi cechują się perfumy Tiziana Terenzi i naturalnych składnikach najwyższej jakości, które niewątpliwie pełnią tu największą rolę, gdyż wpływają na wielowymiarowość i wyjątkową projekcję perfum. Jeżeli dodamy do tego przepiękne, ozdobne flakony i wyjątkowe opakowania, otrzymujemy zachwycający prezent, którym możemy obdarować siebie lub najbliższych.

Perfumy Tiziana Terenzi w Amisell

Obecnie kolekcję Tiziana Terenzi tworzy kilkadziesiąt ekstraktów, wśród których znajdziecie Państwo wspaniałe perfumy dla kobiet, mężczyzn oraz perfumy unisex.  W Amisell przedstawiamy najciekawsze kompozycje zapachowe z różnych serii, a przekrój grup solfatarycznych wśród perfum tej marki jest wyjątkowo szeroki. Zapraszamy do zapoznania się z magicznym światem perfum Tiziana Terenzi
Loading...