Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Pojemność

Pojemność

Rodzaj

Rodzaj

Marka

Marka

Marki niszowe 715 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 715 elementów

Filtry aktywne

Marki niszowe

Niezmierna fascynacja zapachem znalazła ujście w naszym małym - wielkim świecie perfumeryjnej niszy, który stworzyliśmy w internetowej przestrzeni, by móc dzielić się z Państwem tą niezwykłą pasją. Od tej chwili jej wyraz dumnie prezentuje się na naszych wirtualnych półkach, które zdobią dzieła sztuki nie tylko w formie kompozycji zapachowych, ale także oprawiających je kreacji. Artystyczne flakony wyrażają najwyższy kunszt rękodzieła i stanowią nieodłączny element prawdziwego perfumeryjnego rzemiosła.
Zebraliśmy dla Państwa produkty bazujące na składnikach najwyższej jakości, stworzone z niezwykłą wrażliwością i poczuciem estetyki, przez wybitne nosy perfumiarstwa, między innymi: Paolo Terenzi, Andrea Casotti, Luca Maffei, Louise Turner, Amelie Bourgeois, Pierre Montale. Za wizytówkę naszej firmy uważamy proponowane w naszym asortymencie najbardziej cenione na świecie marki. Wśród nich znajdą Państwo wielopokoleniową markę Frapin, czerpiącą inspirację z najlepszych trunków; dom perfumeryjny Histoires de Parfums, znajdujący natchnienie w postaciach, wydarzeniach, literaturze i operze; orientalno – francuskie połączenie tradycji inspirowane poezją w marce Dusita; wyjątkowo nowoczesne ujęcie perfumiarstwa na bazie molekuł w Zarkoperfume, czy zaskakująco naturalistyczne odzwierciedlenie aromatów w marce Baruti. Oprócz perfum proponujemy Państwu także luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne szwajcarskiej marki Valmont, znanej z najwyższej klasy ośrodków SPA.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą perfumerii AMISELL - naszego skarbca niszowych marek dobranych do różnorodnych oczekiwań, które mamy nadzieję spełniać.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zadzwoń do naszego sklepu

+48 800 900 777

info@amisell.pl

Godziny pracy naszego sklepu:

W dni powszednie:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00