Marki niszoweAlexandre.J

Baruti

Blend Oud

Bois 1920

Dusita

Escentric Molecules

Frapin

Hayari

Moresque

Panama 1924

Parfums de Marly

Tiziana Terenzi

Zarkoperfume

Giardino Benessere
Valmont
Nobile 1942

Histoires de Parfums

Hugh Parsons

Jacques Zolty

Lengling

Linari

Ineke

Mancera

Mirko Buffini

V Canto

Lubin
Ciro
EviDens
Antonio Alessandria
Esteban Paris
CnR Create
Arte Profumi

Fifi Chachnil

Acqua di Portofino/

Niezmierna fascynacja zapachem znalazła ujście w naszym małym - wielkim świecie perfumeryjnej niszy, który stworzyliśmy w internetowej przestrzeni, by móc dzielić się z Państwem tą niezwykłą pasją. Od tej chwili jej wyraz dumnie prezentuje się na naszych wirtualnych półkach, które zdobią dzieła sztuki nie tylko w formie kompozycji zapachowych, ale także oprawiających je kreacji. Artystyczne flakony wyrażają najwyższy kunszt rękodzieła i stanowią nieodłączny element prawdziwego perfumeryjnego rzemiosła.
Zebraliśmy dla Państwa produkty bazujące na składnikach najwyższej jakości, stworzone z niezwykłą wrażliwością i poczuciem estetyki, przez wybitne nosy perfumiarstwa, między innymi: Paolo Terenzi, Andrea Casotti, Luca Maffei, Louise Turner, Amelie Bourgeois, Pierre Montale. Za wizytówkę naszej firmy uważamy proponowane w naszym asortymencie najbardziej cenione na świecie marki. Wśród nich znajdą Państwo wielopokoleniową markę Frapin, czerpiącą inspirację z najlepszych trunków; dom perfumeryjny Histoires de Parfums, znajdujący natchnienie w postaciach, wydarzeniach, literaturze i operze; orientalno – francuskie połączenie tradycji inspirowane poezją w marce Dusita; wyjątkowo nowoczesne ujęcie perfumiarstwa na bazie molekuł w Zarkoperfume, czy zaskakująco naturalistyczne odzwierciedlenie aromatów w marce Baruti. Oprócz perfum proponujemy Państwu także luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne szwajcarskiej marki Valmont, znanej z najwyższej klasy ośrodków SPA.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą perfumerii AMISELL - naszego skarbca niszowych marek dobranych do różnorodnych oczekiwań, które mamy nadzieję spełniać.

tło z kwiatami i perfumami