Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zakupy dotarły w jak najkrótszym czasie. Czasami jednak podczas wyprzedaży lub specjalnych akcji dostawa może się wydłużyć do kilku dni roboczych. Możesz na bieżąco sprawdzać informacje na temat swojej przesyłki na stronie internetowej firmy kurierskiej podając numer listu przewozowego, który otrzymasz w wiadomości mailowej. 

Sposoby dostawy

Przesyłki w sklepie internetowym realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS i InPost - paczkomaty. Przy zamówieniach powyżej 250 zł obowiązuje darmowa dostawa standardowa. 
Przesyłki wysyłane są w dni robocze. Jeśli kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, będzie próbował drugi raz dostarczyć zamówienie o uprzednio ustalonej telefonicznie godzinie. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia, przesyłka zostanie odesłana do sklepu internetowego. 

Ważne! 

Wszystkie produkty pakujemy bezpiecznie (używamy folii bąbelkowej i miękkich wypełniaczy), jeśli jednak przesyłka wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, odmów przyjęcia towaru i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera.
W przypadku wyboru dostawy do paczkomatu, po wysłaniu Twojego zamówienia z magazynu otrzymasz powiadomienie e-mail wraz z numerem listu przewozowego paczki, na podstawie którego możesz śledzić jej doręczenie na stronie InPost.

InPost poinformuje za pomocą wiadomości mailowej oraz SMS o terminie doręczenia wysyłki oraz przekaże właściwy kod odbioru.
Przesyłki InPost są dostarczane 24h/7dni w tygodniu.
Czas odbioru przesyłki to 48h od momentu włożenia jej do paczkomatu. Może być ona odebrana przez dowolną osobę znającą kod odbioru oraz numer telefonu, z którego została nadana paczka.
W przypadku nieodebrania zamówienia przesyłka zostanie przekazana do oddziału InPost gdzie czeka kolejne 3 dni. Jeśli nadal nie zostanie odebrana, następuje zwrot do naszego magazynu.

Infolinia: 722 444 000 – dla telefonów komórkowych, 801 400 100 - dla telefonów stacjonarnych - czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 21:00.
Inpost udostępnia funkcjonalność zdalnego otwierania skrytek Paczkomatów poprzez aplikację mobilną "Inpost Mobile" dostępność na Android, IOS oraz appgallery.

Koszty przesyłki UPS / InPost na terenie Polski:

Przedpłata (płatności online)

Dla zamówienia poniżej 250 zł - koszt 12 zł
Dla zamówienia powyżej 250 zł - koszt 0 zł

Za pobraniem (płatność przy odbiorze)

Dla zamówienia poniżej 250 zł - koszt 14 zł
Dla zamówienia powyżej 250 zł - koszt 0 zł

Koszty wysyłki kurierem do krajów UE:

Niemcy - 47 zł
Austria - 47 zł
Belgia - 50 zł
Chorwacja - 118 zł
Czechy - 55 zł
Dania - 53 zł
Estonia - 68 zł
Finlandia - 76 zł
Francja - 68 zł
Grecja - 78 zł
Hiszpania - 76 zł
Irlandia - 78 zł
Litwa - 60 zł
Łotwa - 62 zł
Luksemburg - 74 zł
Niderlandy - 52 zł
Norwegia - 199 zł
Portugalia - 69 zł
Rumunia - 73 zł
Słowacja- 50 zł
Słowenia - 68 zł
Szwajcaria - 199 zł
Szwecja - 76 zł
Węgry - 68 zł
Wielka Brytania - 160 zł
Włochy - 67 zł

Loading...