GALLOWAY Parfums de Marly

1 065,00 zł

Pojemność:

Ilość :
Wysyłka

Spiesz się! Tylko 4 Pozostało na magazynie!

14798
3700578508003

Galloway 125 ml – cytrusowo-aromatyczna woda perfumowana

Marka Parfums de Marly jest kwintesencją dwóch największych pasji Ludwika XVI- perfum i koni. Każdy zapach nosi nazwę słynnego konia czystej krwi, którego sylwetka również widnieje na opakowaniu perfum. Luksusowe zapachy charakteryzują się idealnym doborem składników i niebywałą trwałością. Wszystkie kompozycje marki to wody perfumowane lub czyste perfumy.
Galloway Parfums de Marly to cytrusowo-aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn, jednak zdecydowanie polecamy je panom. Jeden z zapachów charakteryzujących się aromatem nieskazitelnej czystości. Tajemnicą Galloway jest zamszowy irys przysłonięty dużą dawką cytrusów i ostrego pieprzu. Cytrusowo-aromatyczne perfumy skrywają w sercu kwiat pomarańczy, który dodaje kompozycji rześkiego akcentu. Bazę Galloway Parfums de Marly wypełnia piżmo i szara ambra, zapewniające perfumom rewelacyjną trwałość.
Galloway to zapach dla współczesnego gentlemana, który na co dzień ubiera się elegancko, ale nie boi się też sportowego looku. Te cytrusowo-aromatyczne perfumy to zapach niemalże uniwersalny. Świetnie sprawdza się w każdej roli i o każdej porze roku. Dodatkowym atutem są dwie pojemności zapachu – 125 i 75ml. Podkreśleniem tej wyjątkowej kompozycji jest majestatyczny flakon w kolorze białego matu, z metalowym korkiem. Galloway Parfums de Marly to perfumy dla zwolenników klasyki w nowoczesnym stylu.

Charakterystyka cytrusowo-aromatycznej wody perfumowanej Parfums de Marly Galloway

  • Oryginalny flakon w kolorze białego matu idealnie podkreśla klasę i elegancję Galloway.
  • Perfumy Galloway są rewelacyjne na co dzień. Świetnie komponują się z elegancką koszulą.
  • Galloway Parfums de Marly to zapach dla gentlemana. Oprócz hesperydów ma w sobie wyrazisty zapach świeżości przełamanej akordami szarej ambry, co sprawia, że te cytrusowo-aromatyczne perfumy są niezwykle magnetyczne.
  • Galloway występuje w dwóch pojemnościach: 125 i 75ml.
  • Kompozycja jest wodą perfumowaną, co znacznie zwiększa jej trwałość.

Marki Niszowe
Parfums de Marly
Rodzaj
wody perfumowane
Dla kogo
dla niego
dla niej
Nuty głowy
pieprz, cytrusy
Nuty serca
irys, kwiat pomarańczy
Nuty bazy
ambra, piżmo

gru 29, 2021

Ostrość, puder i cytrusy

Nietypowy zapach, który kojarzy mi się ze świeżo wyprasowanym ubraniem, takim surowym suchym aromatem męskich koszul. Bardzo lubię, żona też się zachwyca jego prostą elegancją.

Loading...