Najnowsze informacje

Wyprzedź trendy dzięki naszym wpisom blogowym.
 • Perfumy poprawiające nastrój zimą – niszowe zapachy, które rozwieją smutną aurę

  Perfumy poprawiające nastrój zimą – niszowe zapachy, które rozwieją smutną aurę

  Prawdziwa, biała zima, chociaż magiczna i piękna gdy sypie śniegiem, może jednak znużyć, zmęczyć krótkimi dniami, chłodem, bladym krajobrazem. Co zrobić, by aura wokół nas nabrała kolorów, a zima stała się nieco cieplejsza? Nasza metoda na zimowe przygnębienie, to niezwykłe,  niszowe perfumy, które potrafią uleczyć nawet najgorszy nastrój, dodają energii i relaksują. Nie muszą to być wyłącznie otulające zapachy, chociaż takie zimą wybieramy najczęściej. Zachęcamy, też, by czasem sięgnąć po coś zupełnie odmiennego, świeżego, kojarzącego się z latem i przywołującego wakacyjne dni. Dlaczego polecamy niszowe perfumy na zimę? Wychodząc z przytulnego wnętrza na dłużej, potrzebujemy długotrwałego aromatu, który będzie poprawiał nam humor podczas całego dnia, a nie przez chwilę. Trwałe perfumy niszowe są gwarancją całodziennej przyjemności już po kilku rozpylonych kroplach zapachu.

  Czytaj więcej
 • Doskonałe niszowe perfumy, które cię zaskoczą, a nie kosztują wiele

  Doskonałe niszowe perfumy, które cię zaskoczą, a nie kosztują wiele

  Niebanalne, niszowe zapachy w cenie popularnych perfum? To możliwe! Chociaż niszowe domy perfumeryjne cenią jakość swoich produktów oraz surowców, które są ich podstawą, to wcale nie znaczy, że musimy wydać krocie na dobry i trwały zapach. Szeroki asortyment Amisell pozwoli Wam znaleźć doskonałe perfumy niszowe w niskiej cenie, które zaskoczą Was zarówno niepowtarzalnym aromatem.

  przez Amisell - gru 22, 2022

  Czytaj więcej
 • Zapachy trunków w perfumach niszowych

  Zapachy trunków w perfumach niszowych

  Intrygujące aromaty alkoholi w perfumach to temat, który może zainspirować szukających niepowtarzalnych zapachów na imprezy, wieczorne spotkania, mniejsze lub większe wyjścia. Perfumy o zapachu alkoholi zawierają nuty szampana, kusząco słodkich likierów, jak i odważne i zdecydowane akcenty koniaku, brandy czy whisky, głębokie i zmysłowe nuty wina czy kompozycje oddające aromat popularnych drinków.  Takie niszowe perfumy o zapachu trunków zasługują na osobny artykuł. Ostrzegamy – prawdziwe perfumy inspirowane aromatami alkoholi niekoniecznie zawierają alkohol, ale mogą nieźle zawrócić w głowie!

  Czytaj więcej

Nie pokazuj więcej tego okna

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zadzwoń do naszego sklepu

+48 800 900 777

info@amisell.pl

Godziny pracy naszego sklepu:

W dni powszednie:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00