Najnowsze informacje

Wyprzedź trendy dzięki naszym wpisom blogowym.
 • Zapachy trunków w perfumach niszowych

  Zapachy trunków w perfumach niszowych

  Intrygujące aromaty alkoholi w perfumach to temat, który może zainspirować szukających niepowtarzalnych zapachów na imprezy, wieczorne spotkania, mniejsze lub większe wyjścia. Perfumy o zapachu alkoholi zawierają nuty szampana, kusząco słodkich likierów, jak i odważne i zdecydowane akcenty koniaku, brandy czy whisky, głębokie i zmysłowe nuty wina czy kompozycje oddające aromat popularnych drinków.  Takie niszowe perfumy o zapachu trunków zasługują na osobny artykuł. Ostrzegamy – prawdziwe perfumy inspirowane aromatami alkoholi niekoniecznie zawierają alkohol, ale mogą nieźle zawrócić w głowie!

  Czytaj więcej
 • Utrwalacze aromatu, czyli najczęściej stosowane bazowe składniki perfum

  Utrwalacze aromatu, czyli najczęściej stosowane bazowe składniki perfum

  "Utrwalacz perfum” to popularne określenie składników lub ich mieszaniny, które mają zapewnić przedłużenie efektu, czyli po prostu utrwalenie. W branży kosmetycznej różnego rodzaju utrwalacze stosowane są bardzo często (np. W farbach do włosów, fluidach czy innych kosmetykach makijażowych) i to one w dużej mierze decydują o naszej opinii na temat danego produktu. Trwałość to też podstawowy parametr w przypadku oceny jakości perfum. Wpływają na nią składniki kompozycji utrzymujące zapach pozostałych składników i sprawiają, że możemy cieszyć się nim dłuższy czas. Przed zakupem perfum warto więc dokładniej przyjrzeć się piramidzie zapachu, która, oprócz podstawowych akordów, może odkryć przed nami jeszcze kilka ważnych wskazówek.

  Czytaj więcej
 • Rozgrzewające perfumy na jesień i zimę z kolekcji Frapin

  Rozgrzewające perfumy na jesień i zimę z kolekcji Frapin

  Frapin to jedna z najbardziej klimatycznych marek w naszym asortymencie. Pochodzi z francuskiego regionu Charente. Departament słynie z ważnych obiektów muzealnych, które znajdują się w poszczególnych miejscowościach Charente, między innymi: Musée du Vitrail – Muzeum Witrażu, Société Archéologique et Historique de la Charnete – Towarzystwo Archelologiczno – Historyczne w Charente, Musée du Papier – Muzeum papieru oraz Musée des Arts du Cognac – Muzeum Sztuki Koniaku. To ostatnie miejsce łączy z marką filar działalności – koniak, od którego rozpoczęła się cała wielowątkowa historia rodziny Frapin.

  Czytaj więcej

Nie pokazuj więcej tego okna

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zadzwoń do naszego sklepu

+48 800 900 777

info@amisell.pl

Godziny pracy naszego sklepu:

W dni powszednie:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00