Wyprzedaże

Wyprzedaże

Letnia wyprzedż na Amisell właśnie ruszyła! Przygotowaliśy dla Was bogatą ofertę zapachów, które świetnie sprawdzą się zarówno w upalne, jak i te chłodniejsze dni. Wśród nich znalazły się zarówno orzeźwiające perfumy cytrusowe, soczyste owocowe, jak i świeże kompozycje, idealne dla aktywnych mężczyzn oraz perfumy odpowiednie na upalne wieczory.
W pierwszym promocyjnym koszyku - owocowym wylądowały prawdziwe perełki: zapachy słynące z ogromnej projekcji i niebywałej trwałości, czyli francuskie perfumy Mancera od samego mistrza Montale, oprócz tego wakacyjne cudowności od Blend Oud: melonowy Oud Zanzibar, ananasowy Hour czy malinowy Ghazal; znajdą się też lżejsze kompozycje: Tumultu z pomelo i kokosem od Liquides Imaginaires, czy Emotional Rescue Marka Buxtona z ożywczym agrestem i czerwoną porzeczką.
Drugi kosz obejmuje zapachy idealne dla sportowca, tu znajdziecie między innymi perfumy świeże jak morska bryza – Oltremare Bois 1920, czy wielowymiarowe, ultranowoczesne molekuły: Inception Zarkoperfume lub Escentric 02 od Escentric Molecules.
Do trzeciego kosza wybraliśmy perfumy o najpopularniejszym letnim akordzie – cytrusach. Odświeżające, energetyzujące i pobudzające aromaty Lemon Line Mancery, Notting Hill Hugh Parsons, Cloud Collection 02 Zarkoperfume to hesperydowe ideały, ale cały kosz cytrusów jest o wiele większy!
W czwartym koszu umieściliśmy kompozycje na upalny wieczór, bo przecież lato to czas zabawy i relaksu nie tylko w ciągu dnia! Co zatem proponujemy na wieczór? Między innymi zapachy niezwykle zmysłowe, burzące krew, jak szampańska Dom Rosa oraz niezwykle szlachetny Rand Moresque – rewelacyjny dla mężczyzn. Nie zabrakło też subtelniejszych aromatów, jak eleganckie perfumy Notte Bianca i Eleganza Luminosa Linari, lub otulające, cielesne Bois Plume Esteban, albo Athalia Parfums de Marly.
To tylko przykładowe propozycje, które znajdziecie w promocyjnych cenach, akcja rabatowa obejmuje wybrane zapachy z marek: Mancera, Moresque, Linari, Histoires de Parfums, Hugh Parsons, Bois 1920, Zarkoperfume, Mirko Buffini, Blend Oud, Liquides Imaginaires, Parfums de Marly, Giardino Benessere a także CAŁE KOLECKCJE: MARK BUXTON oraz ETSEBAN. Niech lato pachnie tysiącem wspomnień z cudownych przygód!

tło z kwiatami i perfumami